Поточний № 48 (1385)

08.12.2021

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Парламент призначив міністра аграрної політики


17.12.2020

Ним став Роман Лещенко. 
Відповідне рішення схвалили 242 народні депутати на засіданні 17 грудня.
«Нам потрібна ефективна державницька політика в сфері АПК, а також захист українських виробників. Перший крок – це призначення профільного міністра», – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, представляючи кандидата на посаду міністра аграрної політики та продовольства.
Після цього Лещенко відповів на питання депутатів, окреслив своє бачення щодо відновлення Мінагрополітики та кроки на посаді його очільника.
«Вочевидь стратегія розвитку агросектору потребує діалогу. Елементом агрополітики є відповідь на питання, де поділися ті 5 млн. га державної землі, що були на балансі. За пів року роботи на посаді голови Держгеокадастру я ніколи в своєму житті не бачив більшої протидії, ніж за цей період роботи», – зазначив він.
Після голосування Роман Лещенко одразу склав присягу міністра.
Лещенко Роман Миколайович народився у 1988 році в селі Нагірна Жашківського району Черкаської області в родині фермерів.
Роман Лещенко має вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацію магістра права, кандидат юридичних наук.
З 2013 року працює на посаді асистента, доцента кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету ім. Шевченка. Кабмін 10 червня призначив його главою Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
Міністерство аграрної політики знову з’явиться в українському уряді на початку 2021 року.