Поточний № 1 (1389)

20.01.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Поновлено процес видачі дозволів на зброю


18.03.2021

З 18 березня відновився процес оформлення, видачі та перереєстрації дозволених видів зброї.
Відповідна служба, попри перебування в процесі реорганізації, продовжує роботу, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.
За його словами, всі працівники підрозділів на період переформатування служби виведені поза штат, а робочий процес контролюють співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.
«Термін проведення службового розслідування, яке призупинило робочий процес, не враховуватиметься під час перереєстрації зброї. Тож власники, яким потрібно продовжити дозволи на зброю, можуть не турбуватися. Жодних штрафних санкцій не буде. Зараз ми напрацьовуємо алгоритм створення та налагодження роботи нового підрозділу, який займатиметься питаннями реєстрації та контролю за обігом зброї», –  йдеться в повідомленні голови Нацполіції.
За словами Ігоря Клименка, у найближчих планах поліції – передати повноваження для оформлення документів на отримання чи продовження дозволів на зброю в сервісні центри МВС України.
«Весь документообіг буде здійснюватися через електронну базу. Це зведе до мінімуму можливість корупційної складової під час цього процесу. Крім того, створюється Єдина база даних зареєстрованої зброї. Скажу відверто: нам потрібен час. На організацію роботи, перерозподіл повноважень, розробку необхідного програмного забезпечення. Декілька місяців точно», —  зазначив він.