Поточний № 16 (1404)

06.10.2022

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Росармія випустила 120 реактивних снарядів по нікопольських підприємствах, обстріляла житло людей у Синельниківському районі  


09.08.2022

Цієї ночі російські війська завдали масштабного удару по Нікопольському району. До 120 реактивних снарядів з «Градів» випустили по Нікополю. Під вогонь також потрапив і Синельниківський район. І знову стріляли вночі. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Дніпропетровській області. 
У Нікополі ворог умисно нищив підприємства. Є руйнування у трьох компаніях. В однiй з них була пожежа – згорів трансформатор. Рятувальники  вже все загасили. Також на виробництвах побиті адмінбудівлі, цехи, майстерні, гараж, автомобілі. У місті також зачепило 2 житлових будинки. 
Через обстріл постраждав працівник одного з підприємств. Зараз 46-річний чоловік знаходиться з переломом у лікарні. Його стан середньої важкостi. 
По місту залишилось багато вирв та безпечні уламки від «Градів».
У Синельниківському районі під ворожий вогонь потрапила Великомихайлівська громада. Там пошкоджений двоповерховий будинок на 12 квартир. У ньому розбитий дах та вибиті вікна. Біля будівлi залишилась вирва діаметром 8 м, глибиною 5 м. 
Попередньо, люди не постраждали. 
Рятувальники продовжують обстежувати територію.