Поточний № 4 (1431)

18.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Українські військові знищили російський тральник «Ковровец»


19.05.2024

Українські захисники знищили ще один російський корабель. ЗСУ потопили морський тральник «Ковровец». Про це повідомляють Військово-морські сили ЗСУ у Telegram та Генштаб ЗСУ, інформує UAINFO.org
«Військово-морськими Силами Збройних сил України знищено морський тральник Ковровець», – йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.
ВМС зазначають, що це була операція Сил оборони, і підтверджують, що вдалося знищити морський тральник Чорноморського флоту Росії проєкту 266-М «Ковровец».
Що відомо про цей корабель
«Ковровец» – морський тральник проєкту 266М. Головне його завдання – проведення за тралами кораблів та суден, розвідувального та контрольного тралення, прокладання коридорів у мінних полях, участь у міннуванні тощо.
Цей корабель увійшов до складу радянського флоту у 1974 році, а до 1982 року називався «Курский комсомолец». З 1992 року був переймований на «Наводчик», а вже у 1999-го отримав поточну назву.
«Ковровец» брав участь в операціях в Атлантиці, Перській затоці, патрулював біля берегів Сирії. У 2016-2017 роках тральник включили до складу Середземноморського флоту РФ.