Поточний № 4 (1431)

18.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Використання будь-якого західного озброєння по території росії – питання часу


31.05.2024

Президент Володимир Зеленський переконаний, що Україна зрештою отримає дозвіл використовувати всі види західної зброї для ударів по території рф. Як повідомляє armyinform.com.ua про це він заявив у Стокгольмі під час пресконференції з лідерами Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії та Ісландії.
Відповідаючи на запитання, чи зможе Україна використовувати винищувачі F-16 для операцій проти військових об’єктів у росії, Президент України сказав, що поки що немає такої інформації.
«Хороша новина в тому, що ми матимемо їх і частину вже цього року. Я не знаю, чи будуть обмеження на використання цих літаків над небом росії. Я думаю, що використання будь-якого західного озброєння по території росії це питання часу. Інакше це розмова не про справедливий мир», – сказав він.
Глава держави додав, що росія зараз б’є по Україні з відстані 100 кілометрів зі своєї території.
«росія завдає ударів по наших цивільній, по інфраструктурі тисячами КАБів, 3200 на місяць. Завдає ударів на відстані 100 км на своїй території, то як ми можемо захищатися? Тому потрібно завдавати ударів по їх літаках, це і є відповідь», – додав Президент.