Поточний № 2 (1412)

09.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Гороскоп з 25 листопада до 1 грудня


25.11.2022

ОВЕН. Будьте обережні з електроприладами й побутовою технікою. У середині тижня можете зіткнутися з неприємностями, спричиненими представниками закону. Уважніше ставтеся до ситуації на дорозі, щоб не отримати штраф.
ТЕЛЕЦЬ. Уникайте суперечок з коханою людиною, щоб зберегти теплі стосунки. Причиною сварки може стати давня неприємність, що зрине в пам’яті. Минуле краще не згадувати. Не критикуйте своїх родичів.
БЛИЗНЮКИ. З’являться труднощі на роботі. Ближче до кінця місяця ймовірні неприємні новини. Будьте уважними у п’ятницю, щоб не пропустити важливу деталь, що стане ключем до всіх неприємностей. Вихідні минуть  спокійно.
РАК. З’явиться бажання змінити свою зовнішність. Цього робити не варто. Тиждень – сприятливий. Ви отримуватимете компліменти й будете чути теплі слова від рідних і близьких. Середина тижня обіцяє бути напруженою.  
ЛЕВ. Зможете вирішити давні спірні моменти, які в результаті принесуть прибуток. Отримаєте важливе доручення від начальства, з яким впораєтеся на відмінно. Середина тижня буде спокійною. Виділіть час для прибирання.
ДІВА. Тиждень обіцяє приємні дарунки. Волею випадку вам вдасться знайти щось дуже оригінальне і незабутнє. Робіть те, що потрібно, а не те, чого хочете. Бережіть себе. Бо є ризик захворіти. Серед тижня – напруження на роботі. 
ТЕРЕЗИ. Поверніть старі борги, і вам стане легше. Існує ризик захворіти. Бережіть себе. Одягайтеся, стежте за собою, здійснюйте профілактику. Наступного тижня краще не заводити нових знайомств.
СКОРПІОН. Доведеться повернутися до справ, якими займалися раніше. Слід задуматися над якістю виконання професійних обов’язків. Середина тижня буде напруженою. Доведеться вирішувати матеріальні питання, пов’язані з втратою дорогих речей, поломками.
СТРІЛЕЦЬ. Легко й швидко впораєтеся з усіма справами. Доведеться переглянути плани на майбутнє та відкорегувати їх, зважаючи на реальність. Можливі неприємності в сім’ї. На жаль, погіршення стосунків і сварок не уникнути.
КОЗЕРІГ. Не розпочинайте перестановок чи перепланування у квартирі чи будинку. Чекайте гостей. Наприкінці тижня ризикуєте посваритися з кимось через особисті відносини.
ВОДОЛІЙ. Будете збирати документи. Ризикуєте загрузнути в цьому, а проблему не розв’язати. Оскільки час фінансово складний, друзям краще не позичайте. Придумайте м’яку відмову, бо ризикуєте зіпсувати відносини.
РИБИ. Якщо водите авто чи працюєте зі складним обладнанням – будьте особливо обережними. Ризик травмування доволі великий. На роботі очікують зміни. Не на краще, на жаль. Зовсім скоро все налагодиться.