Поточний № 16 (1426)

10.12.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Луческу подав у відставку


03.11.2023

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу прийняв рішення подати у відставку. Про це він заявив після поразки від «Шахтаря» у 13-у турі УПЛ з рахунком 0:1.

«Якщо говорити про гру, то сьогодні перемогла більш досвідчена команда. Ми мали свої шанси, але не використали їх. У команди є майбутнє – «Динамо» має хорошу молодь. Сьогодні в запасі найстарішим був Сирота. Звичайно, ще багато потрібно трудитися, щоб досягти успіху. Впевнений, що майбутнє є і в «Динамо», і в України. Мені дуже важко було пережити цей час – війну, відсутність уболівальників, хвилини мовчання перед матчами. З роками стаєш більш сентиментальним. І в цьому плані кожна гра мені давалася важче і важче. Думаю весь час про людей, які гинуть на фронті, про мирне населення, яке загинуло. Все це складно поєднувати з футболом.

Сьогодні не хотілося б говорити про гру. Хочу сказати, що я 15 років віддав футболу України. На цьому я вирішив закінчити свою кар’єру. Це була остання гра. Я попрощався зі своїми гравцями, з гравцями «Шахтаря». Дякую усім. Хотілося би завершити по-іншому, але усьому приходить кінець – і футбольній кар’єрі, і любові, і життю. Усьому є початок і кінець», – заявив Мірча Луческу.

Нагадаємо, що Луческу тренував київське «Динамо» з 2020 року. Тренер із командою виграли чемпіонат, Кубок та Суперкубок України.

Раніше впродовж 12 років він був головним тренером донецького «Шахтаря», з яким завоював багато трофеїв в Україні та Європі.. Зокрема, Кубок УЄФА 2008/2009.