Поточний № 16 (1426)

10.12.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Новий потяг до Варшави


15.09.2023

В «Укрзалізниці» ведеться активна робота з розширення та відновлення маршрутів у європейські країни. Так, вже до кінця жовтня планується новий маршрут до Варшави. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила директорка міжнародних представництв ПАТ «Укрзалізниця» Олександра Василенко.
«Зараз ми намагаємося розширити кількість маршрутів до Польщі. Маємо надію, що зараз дуже швидко, можливо до кінця жовтня ми отримаємо новий потяг Львів, Рава-Руська до Варшави. Це значно полегшить і доступ пасажирів до ринку і кількість квитків. Тобто це збільшить кількість місць пасажирських. Маємо надію, що ми узгодимо всі питання і зможемо надати таку послугу», – наголосила вона.
За словами Олександри Василенко, розглядаються питання щодо Праги та Відня, а також питання відновлення маршруту до Кишинева та Вільнюса. 
«Це те, що зараз лежить на поверхні, але знову ж таки це питання комерційної доцільності та попиту на ці перевезення. Ми розуміємо, що нам необхідно надати можливість нашим пасажирам доїхати не тільки до варшавського авіаційного вузла, але також і надати альтернативу, зокрема це Чехія, Угорщина (Будапешт) та Кишинів. І маємо надію, що буде Вільнюс, але подивимося, наскільки швидко ми зможемо оновити цей маршрут», – пояснила вона та додала, що в планах розширення географії до інших європейських столиць.