Поточний № 10 (1420)

30.05.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Схема заволодіння коштами на ремонті доріг – повідомлено про підозру учасникам організованої групи 


27.03.2023

За процесуального керівництва Новомосковської окружної прокуратури повідомлено про підозру організатору та трьом учасникам організованої групи за фактами заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України). 
За даними слідства, упродовж липня – листопада 2021 року комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю, залучивши директорку ТОВ та службових осіб субпідрядних підприємств, розробили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами.
Під час проведення капітального ремонту автодоріг у м. Новомосковськ  підозрювані внесли завідомо неправдиві відомості до офіційних документів щодо якості використаних будівельних матеріалів.
У подальшому комерційний директор передав акти виконаних робіт до Новомосковської міської ради, що призвело до перерахування на рахунок ТОВ бюджетних коштів, які були розподілені між учасниками групи.
Відповідно до висновків судових будівельно-технічних експертиз,  розмір матеріальної шкоди, заподіяної місцевому бюджету, складає понад 7 млн. грн. 
У ході проведення слідчих дій вилучено документацію, що підтверджує протиправну діяльність.
Наразі до суду скеровано клопотання про обрання фігурантам запобіжних заходів.
Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ Новомосковського районного відділу поліції та слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області  за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину
і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку
і встановлено обвинувальним вироком суду.
Відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.