Поточний № 2 (1412)

09.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Як не втратити субсидію: важлива інформація для споживачів електроенергії


13.04.2022

Електропостачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») нагадує:
обов’язковою умовою для отримання житлової субсидії є своєчасна оплата за електроенергію та інші комунальні послуги. 
За повідомленням Міністерства соціальної політики України, субсидія не може бути призначена у разі наявності заборгованості за комунальні послуги за понад три місяці на суму більше 680 грн. (40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян). У травні органи соціального захисту населення будуть аналізувати інформацію щодо стану особових рахунків субсидіантів. Відповідно до цього буде прийматися рішення про призначення субсидії на наступний період.
Щоб не втратити право на субсидію, жителям Дніпропетровщини важливо встигнути погасити заборгованість за комунальні послуги та своєчасно сплачувати рахунки у подальшому. Електропостачальник YASNO нагадує: розраховуватися за спожиту електроенергію необхідно щомісяця до 20-го числа.
«Ми просимо усіх клієнтів по можливості продовжувати сплачувати рахунки у воєнний час. Адже від цього залежить робота генеруючих підприємств, закупівля матеріалів для відновлення мереж, оплата праці енергетикам, які з ризиком для життя ремонтують пошкоджені енергооб’єкти. Крім того, вчасна оплата – це необхідна умова для продовження надання субсидії клієнтам, які мають право на цю допомогу», – сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько. 
Розрахуватися за електроенергію з постачальником YASNO жителі Дніпропетровської області можуть:
·  в Особистому кабінеті YASNO;
·  через viber-бот YASNO-online;
·  на сайті електропостачальника за номером особового рахунку;
·  через платіжні сервіси та інтернет-банкінги;
·  у відділеннях банків;
·  через електронний рахунок, який надходить в sms/viber-повідомленні (замовити електронний рахунок можна на сайті YASNO).
За детальною інформацією щодо порядку призначення субсидії необхідно звертатися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення.