Поточний № 1 (1428)

27.02.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Про наслідки ракетної атаки на Дніпро 


29.11.2022

У деяких спальних районах Дніпра люди й досі оговтуються від вчорашніх ракетних ударів. Після десятої ночі одних розбудили потужні вибухи. Інші так і не змогли заснути. Прильот стався на приватне підприємство поряд. 
«Сильно було чутно. Після першого удару задрижали вікна. Після другого – на машинах сигналізації спрацювали, – ділиться дніпрянка Надія. – У мене добре все це відчуває кішка. Вона одразу почала ховатися». 
Відчув загрозу і Баді, розповідає дніпрянка Ольга. Після першого вибуху пес заскавчав і побіг до вікна.
«Нерідко б’ють по житловим масивам. Тому сумнівів не було, що прилетіло десь поруч. Звук настільки сильним був, наче у сусідньому під’їзді рвануло, – пригадує жителька одного з житлових масивів Ольга. – Мій батько має інвалідність. Він не бачить. У нього був шок. Не міг нічого сказати, зрозуміти, що відбувається. Для нього це був великий стрес». 
Звуки, що чули ці жінки, – наслідок «прильоту» на одне з приватних підприємств неподалік. Руйнувань вороже залізяччя завдало чималих.
«На щастя, обійшлося без загиблих і постраждалих. Маємо значні руйнування будівлі та чотирьох вантажних автомобілів», – зазначив заступник начальника з питань реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Олег Кушнірук. 
Одні залишилися без роботи та справи життя. Інші втратили спокій.
«Було тривожно. Раптом ще будуть вибухи. Після відбою стало легше, але все одно ще довго було страшно просто лягти спати», – резюмувала Ольга. 
Загалом вчора вночі ворог випусти по Дніпру чотири ракети.