Поточний № 5 (1432)

20.07.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Cудитимуть співробітниць правоохоронних органів Луганщини за державну зраду та колабораційну діяльність 


28.06.2024

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно трьох правоохоронців за фактами державної зради та колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).  
Розслідуванням встановлено, що обвинувачені після початку повномасштабного російського вторгнення зрадили присязі та пішли на співпрацю з ворогом.
 Сприяючи встановленню окупаційних органів влади, жінки добровільно погодились обійняти посади в незаконних «структурних підрозділах мвс лнр». 
Перебуваючи на псевдопосадах, вони допомагають ворогу проводити підривну діяльність проти України і виконують незаконні рішення щодо утвердження тимчасової окупації частини території Луганської області.
У зв’язку з переховуванням обвинувачених на території країни-агресора та набуттям ними громадянства рф, справа в суді буде розглядатися за спеціальною заочною процедурою (in absentia).
Досудове розслідування здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, оперативний супровід – співробітниками Луганського управління ДВБ НП України та ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину 
і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку 
і встановлено обвинувальним вироком суду. 
Відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.