Поточний № 2 (1412)

09.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

На Дніпропетровщині викрито агента ФСБ РФ, яка передавала дані про стратегічне підприємство оборонної промисловості та розташування українських військових


10.09.2022

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру мешканці міста Дніпра за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
За даними слідства, у червні 2022 року проросійськи налаштована жінка, будучи працівником одного з підприємств ракетно-космічної галузі, надала згоду на співпрацю з оперативним співробітником ФСБ РФ. Завдання зі збору інформації вона отримувала за допомогою месенджера Telegram. Жінка мала доступ до інформації щодо оборонних замовлень на підприємстві та повідомляла її представнику країни-агресора.
Використовуючи додаток Google maps, жінка передавала інформацію щодо місць розташування великих промислових підприємств, підрозділів Нацгвардії України, військових частин ЗСУ на території міста.
Крім цього, зловмисниця на виконання завдань від представника країни-агресора  повідомляла наслідки ракетних ударів по місту Дніпро, тим самим надавала допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.
В ході санкціонованого обшуку за місцем мешкання підозрюваної вилучено мобільні термінали та носії комп’ютерних даних, які містили докази  протиправної діяльності. 
Наразі підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Дніпропетровській області.
Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.