Поточний № 4 (1431)

22.05.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Загинули троє поліцейських з Дніпропетровщини


28.07.2022

У середу, 27 липня, на Донеччині, під час виконання службового завдання загинули троє поліцейських – Олександр Коваленко, Петро Андрійченко та Сергій Кущевський. Їхні життя обірвались внаслідок ворожого обстрілу. Про це повідомило Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області.
ОЛЕКСАНДР КОВАЛЕНКО почав свій шлях в правоохоронних органах у 2011 році з посади в підрозділі особливого призначення. Після десяти років відданої служби був призначений оперуповноваженим відділу організації розкриття злочинів проти власності управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області. Разом з іншими правоохоронцями він добровільно записався до зведеного загону, щоб боронити Україну.  У вересні йому мало б виповнитися 35 років. Батьки втратили сина, овдовіла дружина, без батька залишилося двоє дітей.
ПЕТРО АНДРІЙЧЕНКО у лютому 2002 року став курсантом Криворізького училища професійної підготовки працівників міліції, потім був призначений на посаду до підрозділу забезпечення Царичанського районного відділу міліції. З 2021 року працював помічником чергового чергової частини відділення поліції № 11 Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області. Мав 20-річний стаж роботи в органах внутрішніх справ. Він був відповідальним та сміливим. Завдяки своїм особистим та професійним якостям користувався заслуженою повагою. У червні йому виповнилося 42 роки. На жаль, через напад ворожої армії його життя обірвалося…Без люблячого батька й чоловіка залишилися дружина та 17-річний син.
СЕРГІЙ КУЩЕВСЬКИЙ народився у Петриківському районі Дніпропетровської області. Почав свій шлях у поліції з квітня 2018 року та гідно ніс службу поліцейським з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння логістики відділення поліції № 10 Дніпровського районного управління поліції. Сергій назавжди залишиться в нашій пам’яті щирим, добродушним товаришем, який вірно служив українському народу. Він був  чуйним і відданим своїй справі поліцейським. У Сергія залишилися дружина, донька та син, які вже ніколи не дочекаються його вдома. Йому було лише 30 років.